Лукашенко відповів на пропозицію Зеленського провести в Мінську прямі переговори з Путіним

Олександр Лукашенко Об этом сообщает ukr-dialog.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримав пропозицію президента України Володимира Зеленського влаштувати в Мінську зустріч лідерів Росії, США, України, Німеччини, Великої Британії та Франції для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це повідомили в прес-службі Лукашенка. Зазначається, що позиція президента Білорусі щодо війни на Донбасі не змінилася, пише Громадське.

"Ця позиція незмінна і вона полягає в тому, що не можна дивитися одне на одного через приціли зброї, треба сідати і вирішувати проблеми, яких накопичилось немало", – йдеться у повідомленні.

У прес-службі заявили, що Лукашенко волів би, щоби проблему вирішували "три слов’янських народи", але якщо це неможливо, він підтримує залучення країн Заходу до цього процесу.

"Більш того, про участь США у вирішенні цього конфлікту Олександр Лукашенко говорив уже давно – без американців вирішити цю проблему буде важко, бо вони дуже занурені в ці процеси", – наголошується у повідомленні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562600549-lukashenko-vidpoviv-na-propozitsiyu-zelenskogo-provesti.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя