Внести зміни у виписаний рецепт — неможливо: у Рівному розповіли про переваги медреформиПонад 30 тисяч електронних рецептів виписали лікарі на Рівненщині. ​ Об этом сообщает energetyka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Нагадаємо, з 1 квітня медикаменти за програмою «Доступні ліки» почали відпускати за новою процедурою.Окрім зменшення витрат паперу та оперативності, е-рецепти дають можливість виявляти недоліки призначеного лікування. Наприклад, коли дитині виписали ліки, призначені лише для дорослих, говорить начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осипчук:


При якихось конфліктах щодо правильності лікування будь-які зміни внести у виписаний рецепт — неможливо. Видалити сам рецепт також неможливо, він залишається у базі даних Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

І його можна використовувати, як доказ.Він зауважив, що запровадження е-рецепту дало можливість отримати інформацію про людей, які користуються цією програмою.


Зокрема, середній вік пацієнтів, які отримують «Доступні ліки» – 67,5 років.

Майже 80% виписаних е-рецептів були на препарати від серцево-судинних захворювань, менше, ніж 20% — від цукрового діабету ІІ типу та 2 % — від бронхіальної астми.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Юлія Вознюк Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/vnesty_zminy_u_vypysanyy_retsept__nemozhlyvo_u_rivnomu_rozpovily_pro_perevagu_eretseptiv_na_liky_236527.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя